aboutus

GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD

GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD
1 2 3 4
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: AOWA E-BIKE
No. Çalışanları: 300~500
Yıllık satış: 1350000-1600000
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Guangdong Fushigao Yeni Enerji Technology Co, Ltd , eski Shenzhen Fushigao Elektrikli Taşıt Teknolojisi Co, Ltd (ile) Dongguan Şubesi 2000 yılında orignally yılında kurulan bir yüksek teknoloji kurumsal, 2013 yılında Huangjiang Town Dongguan brach ve taşındı Elektrik bisikletleri, elektrikli motosikletler, elektrikli motosikletler ve lityum pil bisikletlerinin geliştirilmesi için profesyonel mühendislerle şu an 500'den fazla çalışanı bulunan Dalingshan Kasabası, Mayıs 2017'deki Dongguan şehri.

Firmamız Guangdong Eyaletinin en büyük profesyonel üreticilerinden biridir ve fabrika alanı 18.000 metrekare. Yıllık üretimimiz 300.000 üniteye ulaşabilir.

Yüksek kaliteli, rekabetçi fiyatlar, zamanında teslimat ve iyi satış sonrası servis, elektrikli bisiklet ve elektrikli motosikletler tanıtıldı ve ABD, Güney Amerika ve Güney Doğu Asya, Kanada, Tayland, Hindistan, vb bizim Hongkong adı altında ihraç edilmiştir Şirket ' Ecoevehicle Trading Co., Ltd '. İç pazarımız ağırlıklı olarak Güney Çin, Orta Çin ve Batı Çin'i kapsamaktadır.

Firmamız her zaman "Kalkınma ve Yaratılış, Pragmatiklik, Bir Kalp ve Bir Zihin ve Karşılıklı Başarı" nın ruhlarını savunur ve "Yaşamak Kaliteye Dayalı, Dürüstlük Geliştirmeye"; Yetenekli Uzmanları Bir Araya Getirin, Üst Düzey Elektrikli Araçlar Üretin ". Dünyanın her yerindeki elektrikli taşıtlardaki öncülerle işbirliği yapabildiğimizden eminiz ve herhangi bir işbirliği modu burada bekliyoruz. Pazarınız neresiyse, ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar modumuz var!

-02-
Geçmiş

-03-
Hizmet

-04-
Ekibimiz

İletişim bilgileri